KNIHA+KARTY+DÁREK

Neohodnoceno

Úžasný deník+ úžasné karty a k tomu DÁREK: tetovačky, na kterých najdete ilustrace jak z knihy, tak i z karet. Júúú, tohle prostě musíte mít doma! A nejen vy, ale i vaši kamarádi a sousedi:)Mrk mrk

699 Kč
Dostupnost: Skladem
KNIHA+KARTY+DÁREK
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

KNIHA:

Do knihy kreslete, malujte, pište!
Vybrala jsem kvalitní odolný papír, který je vhodný pro všechno vaše společné kreativní tvoření. Žluté obdélníčky na jednotlivých listech jsou určeny pro zaznamenávání datumů.
Tuto knihu jsem připravovala s myšlenkou, že bude dětem sloužit jako vzácný deník až vyrostou. Budou moci nahlédnout do svého dětství a připomenout si, jací byly, co měly rády, čeho se bály a jak viděly svět a rodinu kolem sebe. Čím více deník propracujete, tím cennější bude výsledek. Stačí si jednou za čas společně sednouta věnovat se některé ze stránek. Vy se můžete chopit zaznamenáním myšlenek
a postřehů, vaše ratolest se k daným tématům jistě skvěle vyjádří kresbami.

Kniha má rozměr 20x25cm. Má tvrdou obálku a uvnitř je přes 50 stran odolného papíru  

 

KARTY:

45 kartiček s otázkami pro příjemný rituál před spaním.

Ohlédněte se společně s dětmi za uplynulým dnem, vytvořte si prostor pro sdílení, prohloubení vzájemné komunikace i porozumění.

A jak na to? Prostě:

najděte vhodný čas, ideálně před spaním, vylosujte si jednu kartu (společnou, nebo každý svou) a odpovězte na otázku. Hovor můžete rozvíjet a sdílet zážitky a pocity z uplynulého dne.

Vhodné pro děti od 4let.

 

TETOVAČKY JAKO DÁREK:

Ilustrace, které vás doprovází jak v knize, tak kartách, teď najdete i v super tetovačkách! Jsou originální, krásné, a navíc si je můžete i vykreslit!:)

Návod klasický, přiložen k tetovačkám. Doporučeno koupit s fixami určené pro kreslení na tělo.

Velikost balení cca 10x21cm.

 

Upozornění: nelepte na citlivou pokožku. Tetovačku zkuste nejdříve maličkou, pro případ alergie.